Aplikacje webowe.

Dedykowane aplikacje webowe tworzone w technologii React gwarantują osiągnięcie założonych celów biznesowych i satysfakcję użytkownika.

Portfolio

Wybrane realizacje.

MonterGO

MonterGO

Tablice Pamięci

Tablice Pamięci

Opinie

Co mówią klienci
o współpracy z nami?

“Współpraca z CodeAgency.pl to bardzo pozytywne doświadczenie. Firma profesjonalnie podchodzi do zleconego projektu. Wykonanie aplikacji na bardzo wysokim poziomie: estetycznie, intuicyjnie i przejrzyście.”

Michał Koralewski

Media Logistyka

“Polecam firmę CodeAgency.pl ! Współpraca z firmą bezproblemowa, mistrzowie w swoim fachu! W 100% polecam każdej osobie , która szuka firmy do stworzenia i obsługi aplikacji!”

Marcin Granatowski

Sunrise Festival

O CODEAGENCY

Dlaczego warto nam zaufać?

Polegasz na naszej wiedzy i doświadczeniu

Dopasowujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne do potrzeb Twojego projektu. Tworzymy oprogramowanie szyte na miarę wyzwania.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Tworzymy aplikacje mobilne i webowe kompleksowo. Nie musisz zatrudniać nikogo innego. Jeden zespół to sprawna droga od pomysłu do realizacji.

Obserwujesz na bieżąco postępy w projekcie

Otrzymujesz informację o postępach w realizacji projektu. Dbamy o Twój spokój zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dla Ciebie zawsze, gdy tego potrzebujesz

Nasi eksperci to projektanci produktów, menadżerowie, analitycy biznesowi i programiści, którzy z sukcesem wspierają Twój biznes.

Technologie

Wybieramy skalowalne
i elastyczne technologie.

Bezpłatna wycena

Stwórz z nami
aplikację webową!

Skontaktuj się z nami i uzyskaj 
bezpłatną wycenę projektu aplikacji.

ekran aplikacji "Tablice Pamięci"
Uzyskaj pomoc

Najczęściej zadawane pytania.

Czy podpisujecie umowę o zachowaniu poufności?

Umowę NDA podpisujemy na żądanie klienta przed lub w trakcie współpracy.

Czy posiadam prawa autorskie do kodu aplikacji?

Wszystko reguluje umowa, którą podpisujemy na początku współpracy. Dożywotnio jesteś właścicielem praw własności intelektualnej całej aplikacji.

Czy aplikacja mobilna posiada gwarancje?

Wszystkie tworzone przez nas aplikacje posiadają roczną gwarancję, podczas której zespół deweloperski czuwa nad stabilnością całej infrastruktury. Po okresie 12 miesięcy gwarancję można przedłużyć.

Od czego rozpoczyna się współpraca?

Każdy projekt rozpoczynamy od przeprowadzenia warsztatów produktowych, dzięki którym poznajemy Twoją wizję – ustalamy cele, potrzeby i strategię działania. Po rozmowie eksperci naszego zespołu analizują zebrane informacje, aby zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu i przyszłych użytkowników aplikacji.

Czy delegujecie prace do podmiotów trzecich?

Nie delegujemy prac ani nie przekazujemy żadnych informacji dotyczących Twojego projektu innym firmom. Wszystkie aplikacje są wykonywane przez nasz zespół od A do Z.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia. Polityka prywatności