Tworzenie aplikacji webowych.

Aplikacje webowe tworzone w technologii React gwarantują osiągnięcie założonych celów biznesowych i satysfakcji użytkownika.

Jak działamy?

Widza z zakresu projektowanie interfejsów, rozwiązań bazodanowych oraz inżynierii oprogramowania pozwala nam skutecznie tworzyć skalowalne aplikacje webowe, dzięki którym nasi klienci osiągają założone cele biznesowe. Zapewniając indywidualne podejście tworzymy aplikacje internetowe kompleksowo, rozpoczynając od ich projektowania, poprzez proces deweloperski, aż do testowania i uruchomienia. Masz pomysł na aplikację webową, chcesz rozwinąć już istniejącą, bądź powiększyć swój zespół deweloperski, jesteśmy dla Ciebie!

Tworzenie aplikacji internetowej krok po kroku

Krok 1.
Warsztaty produktowe

Początek tworzenia projektu to stacjonarne lub w trybie online spotkania z klientem, podczas których omawiamy wizje produktu, potrzeby użytkowników końcowych, koncepcję oraz model biznesowy projektu. Określamy funkcjonalności i grupy docelowe aplikacji internetowej w celu opracowania User Stories z uwzględnieniem przewidzianego budżetu. Gdy upewnimy się, że wymagania wszystkich stron zostały spełnione, a dokumentacja jest kompletna przystępujemy do projektowania UX i UI.

Krok 2.
Projektowanie UX i UI

Na podstawie User Stories, nasz zespół w oparciu o posiadane kompetencje i doświadczenie tworzy „szkielet” projektu UX, który przedstawia wszystkie elementy interfejsu oraz interakcje. Wykonuje się go zazwyczaj w odcieniach szarości, aby elementy wizualne nie odwracały uwagi od ogólnej oceny funkcjonalności. Następnie uwzględniając najnowsze trendy i wartości wizualne marki Twojej firmy zostaje opracowany projekt UI, czyli docelowy interfejs wyświetlany na komputerze użytkownika. Jest to klikalny prototyp.

Krok 3.
Tworzenie aplikacji

Na ten proces składa się tworzenie backendu (jeśli jest to konieczne) oraz frontendu. Backend to programowanie aplikacji obejmujący bazę danych oraz procesy wynikające z założeń projektu, niewidoczne dla użytkownika końcowego. Tworzymy go w NodeJS. Frontend to część aplikacji, którą widzi użytkownik i wchodzi z nią w interakcje. Za pomocą interfejsów API wyświetla i zarządza danymi z backendu. W aplikacjach webowych frontend tworzymy w React JS.

Krok 4.
Testy i implementacja

Dla każdej funkcjonalności tworzone są scenariusze testowe, które następnie są testowane na każdym etapie tworzenia aplikacji webowej. Cel stanowi przekonanie o prawidłowym działaniu funkcjonalności na dedykowanych urządzeniach. Pojawiające się podczas testowania problemy rozwiązywane są na bieżąco. Na tym etapie aplikacja webowa działa w środowisku przejściowym dostępnym wyłącznie dla zespołu programistów. Po ostatecznej weryfikacji aplikacja udostępniania jest w środowisku produkcyjnym.

Krok 5.
Wdrożenie i utrzymanie

Dedykowany zespół odpowiada za proces wdrożenia aplikacji na wybranym rozwiązaniu chmurowym oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów pojawiąjących się w procesie publikacji. Monitorując aplikacje wprowadzamy wszelkie niezbędne poprawki i wdrażamy zmiany, zapewniając efektywne działanie aplikacji. Jesteśmy do dyspozycji klienta poprzez dedykowany panel wsparcia technicznego.

Bezpłatna wycena
Stwórz z nami aplikację webową!

Otrzymaj pierwsze działające demo w ciągu 7 dni od rozpoczęcia projektu. Przedstaw interesujący Cię temat związany z dewelopmentem aplikacji webowych, a my dokonamy wstępnej analizy Twoich potrzeb i zaproponujemy możliwe rozwiązania.

Biznesowe zalety aplikacji webowych

Sprawdź jakie korzyści płyną z wykorzystania technologii React Native podczas tworzenia aplikacji mobilnych.

Minimalizacja kosztów

Nie musisz tworzyć dwóch osobnych wersji (Desktop, Mobile), aby stworzyć wieloplatformową aplikacje. Oznacza to zmniejszenie kosztów do 50%.

Krótszy czas realizacji

Natywny rozwój dwóch platform jednocześnie zmniejsza nie tylko koszty, ale również skraca czas realizacji aplikacji.

Wysoka wydajność

Z punktu widzenia użytkownika, aplikacja internetowa to gwarancja świetnej wydajności na wszystkich urządzeniach.

Bezproblemowa rozbudowa

Język programowania Javascript zapewnia nieograniczone możliwości rozbudowy aplikacji webowych i szybkie wprowadzanie aktualizacji.

Zorientowanie na użytkownika

Aplikacja webowa poprzez wykorzystanie języka HTML i CSS nie posiada żadnych ograniczeń w projektowaniu interfejsu.

Niezawodne bezpieczeństwo

Dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej serwery są replikowane w przypadku nadmiaru użytkowników lub awarii.

Co mówią klienci
o współpracy z nami?

“Współpraca z CodeAgency.pl to bardzo pozytywne doświadczenie. Firma profesjonalnie podchodzi do zleconego projektu. Wykonanie aplikacji na bardzo wysokim poziomie: estetycznie, intuicyjnie i przejrzyście.”

Michał Koralewski

Media Logistyka

“Polecam firmę CodeAgency.pl ! Współpraca z firmą bezproblemowa, mistrzowie w swoim fachu! W 100% polecam każdej osobie , która szuka firmy do stworzenia i obsługi aplikacji!”

Marcin Granatowski

Sunrise Festival

Co zyskujesz tworząc aplikację webową z CODEAGENCY?

Demo aplikacji w 7 dni

Pierwszy klikalny prototyp aplikacji otrzymasz w zaledwie 7 dni od daty rozpoczęcia współpracy.

Polegasz na wiedzy i doświadczeniu

Dopasowujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne do potrzeb Twojego projektu. Tworzymy oprogramowanie szyte na miarę wyzwania

Oszczędzasz czas i pieniądze

Tworzymy aplikacje kompleksowo. Nie musisz zatrudniać nikogo innego. Jeden zespół to sprawna droga od pomysłu do realizacji.

Dopracowany projekt graficzny

Projektujemy interfejsy aplikacji webowych tak, aby zapewnić ich użytkownikom najlepsze wrażenia.

Przezroczystość procesu

Otrzymujesz informację o postępach w realizacji projektu. Dbamy o Twój spokój zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Doświadczony zespół

Nasi eksperci to projektanci produktów, menadżerowie, analitycy biznesowi i programiści, którzy z sukcesem wspierają Twój biznes.

Bezpłatna wycena

Stwórz z nami
aplikację webową!

Otrzymaj pierwsze działające demo
w ciągu 7 dni od rozpoczęcia projektu.

dwa ekrany aplikacji mobilnej "Sun Festival"
Ekspertyza

Technologie
przeznaczone dla
aplikacji webowych.

Aplikacja webowa wymaga indywidualnego podejścia od strony technicznej. Jako zespół inżynierów dobieramy technologię pod kątem wydajności i skalowalności tak, aby służyła ona Twojemu projektowi zarówno po stronie serwera, jak i od strony użytkownika.

Uzyskaj Pomoc

Aplikacje webowe - najczęściej zadawane pytania.

Czy podpisujecie umowę o zachowaniu poufności?

Pełna transparentność i zaufanie to główne wartości, którymi kierujemy się podczas współpracy.
Umowę NDA podpisujemy na żądanie klienta przed lub w trakcie współpracy.

Czy posiadam prawa autorskie do kodu aplikacji internetowej?

Tak. Wszystko reguluje umowa, którą podpisujemy na początku współpracy. Dożywotnio jesteś właścicielem praw własności intelektualnej całego serwisu internetowego.

Czy aplikacja webowa posiada gwarancje?

Wszystkie tworzone przez nas aplikacje webowe posiadają roczną gwarancję, podczas której zespół deweloperski czuwa nad stabilnością całej infrastruktury. Po okresie 12 miesięcy gwarancję można przedłużyć.

Od czego rozpoczyna się współpraca?

Każdy projekt rozpoczynamy od przeprowadzenia warsztatów produktowych, dzięki którym poznajemy Twoją wizję – ustalamy cele, potrzeby i strategię działania. Po rozmowie eksperci naszego zespołu analizują zebrane informacje, aby zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu i przyszłych użytkowników.

Czy wykonujecie tylko aplikacje webowe?

Specjalizujemy się nie tylko w tworzeniu aplikacji webowych. Tworzymy również aplikacje mobilne, desktopowe oraz strony internetowe.

Czy delegujecie prace nad aplikacją webową do podmiotów trzecich?

Nie delegujemy prac ani nie przekazujemy żadnych informacji dotyczących Twojego projektu innym firmom. Aplikacja webowa tworzona jest przez nasz zespół od A do Z.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.
Polityka prywatności