Tworzenie aplikacji mobilnych na Android, iOS

Prowadzisz małą firmę? A może stoisz na czele większego przedsiębiorstwa? Na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważny jest ciągły kontakt z Klientem. Chcesz sprawnie reagować na jego potrzeby? Wykorzystaj nowoczesne narzędzia, z których pomocą usprawnisz obopólną komunikację. Oprogramowanie na telefon i tablet to rozwiązanie efektywne, które bardzo ułatwia funkcjonowanie w cyfrowym świecie. Pomaga dotrzeć Twojemu biznesowi do jeszcze większej liczby potencjalnych Kontrahentów oraz zaistnieć trwale w ich świadomości. Jak wiadomo, nowoczesne oprogramowanie na telefon to nie koszt – to inwestycja w rozwój.

W czasie całego procesu tworzenia aplikacji jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. Dlaczego? Bo to wpływa na dynamikę współpracy, a tym samym na finalny projekt. Dzięki wysokiej klasy specjalistom możemy tworzyć produkty innowacyjne, trwałe, a przede wszystkim proste w obsłudze. Pamiętamy zarówno o naszych Klientach, jak i końcowych użytkownikach – dla nich przejrzysty interfejs to podstawa!

Projektowanie aplikacji mobilnej

Profesjonalne, indywidualne podeście do Klienta oraz jasność w przekazie informacji wyróżniają nas na tle konkurencji. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest współpraca grupowa oraz rozumienie potrzeb Kontrahenta, dlatego wybierając ofertę CodeAgency.pl, możesz liczyć na merytoryczne wsparcie naszych specjalistów. Zainwestuj w rozwój swojego biznesu, stawiając na dedykowane aplikacje na telefon.

Jeszcze przed realizacją jasno precyzujemy cele, przedstawiając Ci zakres usług, które wykonamy. Dlaczego? Chcemy, abyś miał pewność, za co tak naprawdę płacisz. Transparentność we współpracy pomaga nam utrzymywać zaufanie obecnych Klientów i pozyskiwać nowych. Obopólne zaufanie jest niezwykle ważne, gdyż przekłada się na jakość realizowanego projektu.

Od początku przejrzyście ustalamy zakres usług, które jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać. Masz wtedy pewność, za co właściwie płacisz.

Etapy tworzenia aplikacji mobilnych na Androida oraz iOS:

  • dopracowujemy koncept produktu i potrzeby jego grupy docelowej,
  • kompleksowo analizujemy możliwe funkcjonalności,
  • wykonujemy wizualizacje ekranów (makieta UX, projekt graficzny),
  • implementujemy kod – tzw. programowanie aplikacji,
  • testujemy oprogramowanie i usuwamy potencjalne błędy,
  • realizujemy proces uzyskania certyfikacji,
  • wdrażamy oprogramowanie w sklepie App Store i/lub Google Play.

Bardzo ważne jest to, aby dany produkt zoptymalizowany był odpowiednio pod urządzenia różnych marek, z niższej, jak i wyższej półki cenowej, aby działał niezawodnie i szybko niezależnie od softu producenta.

Zapewniamy, że koordynator projektu pozostaje w kontakcie z Tobą oraz zespołem grafików i programistów na każdym z wymienionych etapów, aby efekt prac w stu procentach spełnił oczekiwania Twoje oraz końcowego odbiorcy. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Nic trudnego! Sprawdź już dziś naszą ofertę i wybierz rozwiązania precyzyjnie dopasowane do własnego biznesu.

Zawsze słuchamy użytkowników i reagujemy na ich potrzeby, dlatego współpraca z nami nie kończy się po opublikowaniu softu w sklepach z aplikacjami. Dbamy o rozwój oprogramowania, zapewniając regularne aktualizacje i eliminując potencjalne błędy, zarówno w wersji na system Android, jak iOS. W ten sposób możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i dostarczać im produkty najwyższej jakości.

Masz pytania? Przed nawiązaniem współpracy chciałbyś poznać orientacyjny koszt stworzenia dedykowanej aplikacji? W pełni to rozumiemy! Wystarczy, że podasz nam niezbędne informacje, takie jak zakres budżetu i grupa docelowa, a my przedstawimy Ci projekt idealnie dopasowany do Twoich wymagań tak szybko, jak będzie to możliwe. Skorzystaj z dostępnego na stronie formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebujesz, wyjaśnimy więcej szczegółów, dzięki którym tworzenie i programowanie aplikacji mobilnej, będzie w pełni zrozumiałe. Nie czekaj, wybierz już dziś interaktywne, spersonalizowane narzędzie dla Twojej firmy!

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.
Polityka prywatności