Od 2016
zmieniamy
rynek aplikacji
biznesowych.

Poznaj software-house, któremu zaufały
międzynarodowe przedsiębiorstwa.

Wartości, którymi się kierujemy.

Pasja i wspólne działanie sprawiają, że to co niemożliwe staje się realne. Wartość stanowią profesjonalizm i indywidualne podejście. Zapewnia to klientom komfort współpracy. Dzięki zaufaniu jesteśmy dla nich partnerem biznesowym na lata.

Jakość, nie ilość

Podejmujemy współprace, gdy jesteśmy przekonani, że osiągniemy założone cele klienta.

Uczciwi i transparentni

Zawsze informujemy klienta o etapach realizacji projektu zapewniając dostęp do podglądu statusu zadań.

Terminowi, zawsze

Jesteśmy gotowi do wykonania dodatkowych prac, zapewniających terminową realizację zadań.

Obsesyjnie zaangażowani

Nasz zespół to miłośnicy technologii, którzy kochają to co robią zapewniając najwyższą jakość usług.

Każdy ma swoją historię

Nasza zaczęła się w 2016 roku kiedy stworzyliśmy aplikację DzienSzkolny.pl. Jej debiut okazał się sukcesem. Zajęła 1 miejsce w zestawieniu najlepszych i najbardziej wartościowych aplikacji z kategorii Edukacja według rankingu sklepu Google Play przekraczając próg 100 tysięcy pobrań. Służy do dziś uczniom, rodzicom i nauczycielom na całym świecie. Posatwiliśmy wtedy wszystko na jedną kartę. Celem stał się człowiek, to czego pragnie i potrzebuje, aby jego świat dawał mu komfort życia i pozwolił realizować pasję. Od 2018 roku towarzyszymy jednemu z największych organizatorów festiwali w Europie, dla którego tworzymy rozwiązania mobilne. Stworzona przez nas aplikacja również zajmowała pierwsze miejsca w rankingach w kategorii Rozrywka w sklepie App Store. Nieskończoność rozwiązań – jedno hasło SUKCES. Kluczem do niego jest umiejętność słuchania, rozumienie potrzeb, stały rozwój i pełne zaangażowanie. Pozwala to nam na dopracowywanie tworzonych produktów w najmniejszych detalach, a dzięki temu skuteczne osiągnięcie zamierzonych celów.

Co czyni nas wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym?

Polegasz na wiedzy i doświadczeniu

Dopasowujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne do unikalnych potrzeb Twojego projektu. Tworzymy oprogramowanie szyte na miarę wyzwania.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Tworzymy aplikacje kompleksowo. Nie musisz zatrudniać nikogo innego. Jeden zespół to sprawna droga od pomysłu do realizacji.

Przezroczystość procesu

Na każdym etapie prac otrzymujesz informację o postępach w realizacji projektu. Dbamy o Twój spokój zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Komu zaufasz

Nasi eksperci to projektanci produktów, menadżerowie, analitycy biznesowi i programiści, którzy zawsze służą pomocą i z sukcesem wspierają Twój biznes.

Bezpłatna wycena

Stwórz z nami
swoją aplikację!

Otrzymaj pierwsze działające demo
w ciągu 7 dni od rozpoczęcia projektu.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.
Polityka prywatności