Projektowanie aplikacji.

Intuicyjny, uporządkowany interfejs zapewnia stworzenia unikalnego produktu cyfrowego dostosowanego do potrzeb Twojej firmy.

Co mówią klienci
o współpracy z nami?

“Współpraca z CodeAgency.pl to bardzo pozytywne doświadczenie. Firma profesjonalnie podchodzi do zleconego projektu. Wykonanie aplikacji na bardzo wysokim poziomie: estetycznie, intuicyjnie i przejrzyście.”

Michał Koralewski

Media Logistyka

“Polecam firmę CodeAgency.pl ! Współpraca z firmą bezproblemowa, mistrzowie w swoim fachu! W 100% polecam każdej osobie , która szuka firmy do stworzenia i obsługi aplikacji!”

Marcin Granatowski

Sunrise Festival

Co czyni nas wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym?

Polegasz na wiedzy i doświadczeniu

Dopasowujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne do unikalnych potrzeb Twojego projektu. Tworzymy oprogramowanie szyte na miarę wyzwania.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Tworzymy aplikacje kompleksowo. Nie musisz zatrudniać nikogo innego. Jeden zespół to sprawna droga od pomysłu do realizacji.

Przezroczystość procesu

Na każdym etapie prac otrzymujesz informację o postępach w realizacji projektu. Dbamy o Twój spokój zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Komu zaufasz

Nasi eksperci to projektanci produktów, menadżerowie, analitycy biznesowi i programiści, którzy zawsze służą pomocą i z sukcesem wspierają Twój biznes.

Ekspertyza

Technologie
przeznaczone dla
aplikacji biznesowych.

Bezpłatna wycena

Stwórz z nami
swoją aplikację!

Otrzymaj pierwsze działające demo
w ciągu 7 dni od rozpoczęcia projektu.

Uzyskaj Pomoc

Najczęściej zadawane pytania.

Czy podpisujecie umowę o zachowaniu poufności?

Pełna transparentność i zaufanie to główne wartości, którymi kierujemy się podczas współpracy.
Umowę NDA podpisujemy na żądanie klienta przed lub w trakcie współpracy.

Czy posiadam prawa autorskie do kodu aplikacji?

Tak. Wszystko reguluje umowa, którą podpisujemy na początku współpracy. Dożywotnio jesteś właścicielem praw własności intelektualnej całej aplikacji.

Czy aplikacja posiada gwarancje?

Wszystkie tworzone przez nas aplikacje posiadają roczną gwarancję, podczas której zespół deweloperski czuwa nad stabilnością całej infrastruktury.
Po okresie 12 miesięcy gwarancję można przedłużyć.

Od czego rozpoczyna się współpraca?

Każdy projekt rozpoczynamy od przeprowadzenia warsztatów produktowych, dzięki którym poznajemy Twoją wizję – ustalamy cele, potrzeby i strategię działania. Po rozmowie eksperci naszego zespołu analizują zebrane informacje, aby zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu i przyszłych użytkowników.

Czy delegujecie prace do podmiotów trzecich?

Nie delegujemy prac ani nie przekazujemy żadnych informacji dotyczących Twojego projektu innym firmom. Wszystko wykonywane jest przez nasz zespół od A do Z.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.
Polityka prywatności