Projektowanie aplikacji mobilnej

Zastanawiasz się, w jaki sposób aplikacja na smartfony może pomóc Ci rozwijać biznes? Nie jesteś pewien, czy warto zainwestować w ten rodzaj oprogramowania? A może planujesz stworzenie właśnie takiego produktu dla swoich klientów oraz fanów i poszukujesz ekspertów, którzy wykonają dla Ciebie projekt wraz z jego wdrożeniem?

Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wiele możesz zyskać, decydując się na nowoczesną, w pełni dopasowaną do potrzeb Twojej firmy oraz jej klientów, intuicyjną aplikację mobilną!

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem aplikacji na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, całodobową dostępność oraz szybki kontakt dzięki dedykowanym formularzom. Przeprowadzamy naszych Klientów przez wszystkie etapy realizacji, od dedykowanego projektu poprzez programowanie, testy aż po dystrybucję i wsparcie powdrożeniowe. Służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem, perfekcyjnie dopasowując proponowaną koncepcję do Twoich wymogów i sytuacji rynkowej.

Intuicyjne, łatwe w obsłudze rozwiązania mobilne, które projektujemy, pozwolą Ci na:

  • skuteczne prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych,
  • docieranie do stale poszerzającej się grupy użytkowników smartfonów,
  • prezentowanie swojej oferty w atrakcyjny sposób,
  • łatwiejsze osiąganie zamierzonych celów biznesowych,
  • budowanie społeczności lojalnych klientów oraz fanów marki.

Proces projektowania aplikacji mobilnej

Szybkość działania, możliwość użytkowania offline, współpraca z licznymi technologiami w jakie wyposażane są współczesne smartfony i tablety to zalety aplikacji mobilnych, które czynią z nich doskonałe narzędzie sprzedażowe i wizerunkowe. Zapewniamy Ci pełne wsparcie w procesie projektowania oprogramowania, z uwzględnieniem wszystkich kluczowych etapów realizacji.

Analizujemy Twoje wymagania

Szczegółowo zapoznajemy się z uzyskanymi od Ciebie wstępnymi informacjami na temat zapotrzebowania, oczekiwanej funkcjonalności oraz budowy aplikacji i przystępujemy do projektowania.

Tworzymy specyfikację

Na podstawie kluczowych ustaleń opracowujemy specyfikację niezbędną do rozpoczęcia procesu programowania. Powstały w ten sposób plan wymaga zatwierdzenia przez Zlecającego projektowanie, jak i Wykonawcę.

Programujemy aplikację

Mając opracowaną specyfikację, przystępujemy do prac programistycznych i projektowych. Na tym etapie szczególnie istotne jest pozostawanie w stałym, wzajemnym kontakcie, dzięki któremu jesteśmy w stanie na bieżąco wprowadzać do projektu niezbędne modyfikacje. Ich efektem jest finalna wersja Twojej przyszłej aplikacji.

Testujemy oprogramowanie

Kolejny etap zakłada szczegółowe testy wszystkich funkcjonalności systemu w różnych środowiskach. Dzięki temu zyskujesz pewność, że produkt po zaprojektowaniu jest stabilny, niezawodny i w pełni bezpieczny dla użytkowników.

Wdrażamy i szkolimy

Ostatnim etapem prac związanych z projektowaniem aplikacji mobilnej jest jej wdrożenie połączone ze szkoleniem pracowników odpowiedzialnych za administrowanie oraz obsługę systemu w Twojej firmie. Otrzymasz kompleksowy pakiet materiałów dotyczących obsługi oraz zarządzania oprogramowaniem.

Zapewniamy wsparcie oraz rozbudowę

Jeśli zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili możesz zlecić nam rozwój oprogramowania o dodatkowe funkcjonalności. Projektowanie narzędzi pozwala na umieszczenie w nich rozwiązań umożliwiających łatwą i szybką rozbudowę, dzięki czemu Twoi klienci mogą mieć dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji z poziomu jednej aplikacji na smartfon lub tablet.

Ile trwa projektowanie aplikacji mobilnej?

Czas potrzebny do opracowania oraz zrealizowania koncepcji zależy od indywidualnych warunków każdego zlecenia. W zależności od tego, w jakie funkcje ma zostać wyposażona Twoja aplikacja mobilna, proces jej projektowania od opracowania specyfikacji do wdrożenia może zająć od paru tygodni do kilku miesięcy.
W każdym przypadku zyskujesz pewność, że oprogramowanie zostało gruntownie przetestowane, a jego funkcjonalność w pełni odpowiada założeniom projektu.

Otrzymujesz od nas kompletne, niezawodne, w pełni bezpieczne narzędzie, które pomoże Ci wprowadzić biznes na wyższy poziom! Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7!

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.
Polityka prywatności