Tworzenie aplikacji mobilnych.

Innowacyjne, zorientowane na użytkownika aplikacje mobilne w oparciu o technologię React Native.

Jak działamy?

Tworzymy aplikacje mobilne dostosowane do biznesplanu i strategii rozwoju tak, aby skutecznie osiągnąć założone cele Twojej firmy. Pomagamy na każdym etapie tworzenia aplikacji mobilnych – od projektu interfejsu użytkownika, przez budowę funkcjonalności, aż do publikacji w sklepach Google Play oraz App Store. Niezależnie od tego, czy posiadasz pomysł na aplikację mobilną, chcesz rozbudować istniejący projekt, czy powiększyć swój zespół deweloperski, pomożemy zrealizować Twój cel.

Etapy procesu tworzenia aplikacji mobilnych

Krok 1.
Warsztaty produktowe

Tworzenie aplikacji mobilnych rozpoczynamy od stacjonarnego lub w trybie online spotkania z klientem, podczas których omawiamy wizje produktu, potrzeby użytkowników końcowych, koncepcję oraz model biznesowy projektu. Określamy funkcjonalności i grupy docelowe aplikacji mobilnych w celu opracowania User Stories z uwzględnieniem przewidzianego budżetu. Gdy upewnimy się, że wymagania wszystkich stron zostały spełnione, a dokumentacja jest kompletna przystępujemy do projektowania UX i UI.

Krok 2.
Projektowanie UX i UI

Na podstawie User Stories, nasz zespół w oparciu o posiadane kompetencje i doświadczenie tworzy „szkielet” projektu UX aplikacji mobilnej, który przedstawia wszystkie elementy interfejsu oraz interakcje. Wykonuje się go zazwyczaj w odcieniach szarości, aby elementy wizualne nie odwracały uwagi od ogólnej oceny funkcjonalności. Następnie uwzględniając najnowsze trendy i wartości wizualne marki Twojej firmy zostaje opracowujemy projekt UI, czyli docelowy interfejs użytkownika. Jest to klikalny prototyp.

Krok 3.
Tworzenie aplikacji mobilnej

Na ten proces składa się tworzenie backendu (jeśli jest to konieczne) oraz frontendu. Backend to programowanie aplikacji mobilnych obejmujący bazę danych oraz procesy wynikające z założeń projektu, niewidoczne dla użytkownika końcowego. Tworzymy go w NodeJS. Frontend to część aplikacji mobilnej, którą widzi użytkownik i wchodzi z nią w interakcje. Za pomocą interfejsów API wyświetla i zarządza danymi z backendu. W aplikacjach mobilnych frontend tworzymy w React Native.

Krok 4.
Testy i implementacja

Dla każdej funkcjonalności tworzone są scenariusze testowe, które następnie są testowane na każdym etapie tworzenia aplikacji mobilnych. Cel stanowi przekonanie o prawidłowym działaniu funkcjonalności na dedykowanych urządzeniach. Pojawiające się podczas testowania problemy rozwiązywane są na bieżąco. Na tym etapie aplikacja działa w środowisku przejściowym dostępnym wyłącznie dla zespołu programistów. Po ostatecznej weryfikacji aplikacja udostępniania jest w środowisku produkcyjnym.

Krok 5.
Wdrożenie i utrzymanie

Dedykowany zespół odpowiada za proces wdrożenia aplikacji mobilnej do sklepów Google Play i App Store oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów pojawiających się w procesie publikacji. Monitorując aplikacje wprowadzamy wszelkie niezbędne poprawki i wdrażamy zmiany zapewniając efektywne działanie aplikacji. Jesteśmy do dyspozycji klienta poprzez dedykowany panel wsparcia technicznego.

Bezpłatna wycena
Stwórz z nami aplikację!

Otrzymaj pierwsze działające demo w ciągu 7 dni od rozpoczęcia projektu. Przedstaw interesujący Cię temat związany z dewelopmentem aplikacji mobilnych, a my dokonamy wstępnej analizy Twoich potrzeb i zaproponujemy możliwe rozwiązania.

Co zyskujesz tworząc aplikacje mobilną z CODEAGENCY?

Aplikacje piszemy w technologii React Native. Sprawdź jakie korzyści płyną z wykorzystania jej, podczas tworzenia aplikacji mobilnych.

Minimalizacja kosztów

1 baza kodu dla 2 platform iOS i Android. Potrzebujesz tylko jednego zespołu programistów dla stworzenia aplikacji wieloplatformowej.

Krótszy czas realizacji

Natywny rozwój dwóch platform jednocześnie zmniejsza nie tylko koszty, ale również skraca czas realizacji i wdrożenia aplikacji mobilnych do sklepów.

Świetna wydajność

React Native do gwarancja wysokiej wydajności na wszystkich urządzeniach mobilnych, niezależnie od systemu operacyjnego.

Bezproblemowa rozbudowa

W przypadku rozbudowy aplikacji mobilnej o nowe funkcjonalności, wprowadzenie aktualizacji do sklepów Google Play oraz App Store trwa krócej.

Zorientowanie na użytkownika

Brak ograniczeń w projektowaniu interfejsu i gwarancja wysokiej wydajności sprawiają, że przyszli użytkownicy pokochają Twoją aplikację mobilną.

Ogromna społeczność

React Native to jedna z wiodących technologii tworzenia aplikacji mobilnych, która zrzesza i cieszy się zainteresowaniem programistów z całego świata.

Aplikacje mobilne - wybrane realizacje

Co mówią klienci
o współpracy z nami?

“Współpraca z CodeAgency.pl to bardzo pozytywne doświadczenie. Firma profesjonalnie podchodzi do zleconego projektu. Wykonanie aplikacji na bardzo wysokim poziomie: estetycznie, intuicyjnie i przejrzyście.”

Michał Koralewski

Media Logistyka

“Polecam firmę CodeAgency.pl ! Współpraca z firmą bezproblemowa, mistrzowie w swoim fachu! W 100% polecam każdej osobie , która szuka firmy do stworzenia i obsługi aplikacji!”

Marcin Granatowski

Sunrise Festival

Co czyni nas wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym?

Demo aplikacji w 7 dni

Pierwszy klikalny prototyp aplikacji otrzymasz w zaledwie 7 dni od daty rozpoczęcia współpracy.

Polegasz na wiedzy i doświadczeniu

Dopasowujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne do potrzeb Twojego projektu. Tworzymy oprogramowanie szyte na miarę wyzwania.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Tworzymy aplikacje mobilne kompleksowo. Nie musisz zatrudniać nikogo innego. Jeden zespół to sprawna droga od pomysłu do realizacji.

Dopracowany projekt graficzny

Projektujemy interfejsy aplikacji mobilnych i webowych tak, aby zapewnić ich użytkownikom najlepsze wrażenia.

Przezroczystość procesu

Otrzymujesz informację o postępach w realizacji projektu. Dbamy o Twój spokój zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Doświadczony zespół

Nasi eksperci to projektanci produktów, menadżerowie, analitycy biznesowi i programiści, którzy z sukcesem wspierają Twój biznes.

Bezpłatna wycena

Stwórz z nami
aplikację mobilną!

Otrzymaj pierwsze działające demo
w ciągu 7 dni od rozpoczęcia projektu.

dwa ekrany aplikacji mobilnej "Sun Festival"
Ekspertyza

Technologie
przeznaczone dla
aplikacji biznesowych.

Uzyskaj Pomoc

Tworzenie aplikacji mobilnych - najczęściej zadawane pytania.

Czy podpisujecie umowę o zachowaniu poufności?

Pełna transparentność i zaufanie to główne wartości, którymi kierujemy się podczas współpracy.
Umowę NDA podpisujemy na żądanie klienta przed lub w trakcie współpracy.

Czy posiadam prawa autorskie do kodu aplikacji?

Tak. Wszystko reguluje umowa, którą podpisujemy na początku współpracy. Dożywotnio jesteś właścicielem praw własności intelektualnej całej aplikacji mobilnej.

Czy aplikacja mobilna posiada gwarancje?

Wszystkie tworzone przez nas aplikacje posiadają roczną gwarancję, podczas której zespół deweloperski czuwa nad stabilnością całej infrastruktury. Po okresie 12 miesięcy gwarancję można przedłużyć.

Na jakie systemy operacyjne piszecie aplikacje mobilne?

Tworzymy aplikacje mobilne zarówno dla systemów Android, jak i IOS.

Czy wykonujecie tylko aplikacje mobilne?

Aplikacje mobilne to nie jedyna specjalizacja naszej firmy. Tworzymy również aplikacje internetowe oraz desktopowe.

Czy delegujecie prace do podmiotów trzecich?

Nie delegujemy prac ani nie przekazujemy żadnych informacji dotyczących Twojego projektu innym firmom. Tworzenie aplikacji mobilnej to proces wykonywany przez nasz zespół od A do Z.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.
Polityka prywatności