Tworzenie aplikacji na iOS

Wykorzystaj potencjał platformy mobilnej, z której korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Już dziś zleć nam stworzenie dedykowanej aplikacji i osiągaj zamierzone cele biznesowe, budując lojalną sieć klientów oraz fanów wśród konsumentów używających sprzętu marki Apple.

Zastanawiasz się, czy warto zlecić projekt dedykowanej apki dla urządzeń działających na iOS? Potrzebujesz doradztwa doświadczonych ekspertów, a może potrzebny Ci zespół specjalistów, który kompleksowo wykona zlecenie od koncepcji aż po wdrożenie? Jeśli na dowolne z powyższych pytań odpowiadasz twierdząco, nasza oferta obejmująca tworzenie oprogramowania jest właśnie dla Ciebie!

Proces tworzenia aplikacji na iOS

System operacyjny Apple to druga po Androidzie największa platforma mobilna na świecie. Użytkownicy tej technologii tworzą grupę oddanych, lojalnych klientów, przyzwyczajonych do wyboru urządzeń klasy premium, preferujących niezawodność i łatwą obsługę. Oddając w ich ręce dedykowane oprogramowanie, możesz poszerzyć grono odbiorców swoich usług o tysiące świadomych konsumentów.

Zwróć uwagę, że zlecenie stworzenia aplikacji na sprzęty z logo nadgryzionego jabłka sprawi, że dotrze ona do szerokiego grona odbiorców, gdyż z tych urządzeń korzystają użytkownicy na całym świecie. Ze względu na swój globalny charakter oraz szczególną popularność w krajach, takich jak USA, Kanada, Chiny, Japonia czy państwa Europy Zachodniej, system operacyjny od Apple może stać się ważnym sprzymierzeńcem w realizacji Twojej biznesowej strategii.

Użytkownicy iOS to konsumenci:

  • wierni marce – ponad 90% posiadaczy iPhone’ów deklaruje chęć zakupu kolejnego telefonu Apple
    w przyszłości,
  • statystycznie bogatsi od użytkowników Androida,
  • ceniący sobie intuicyjność oraz funkcjonalność wykorzystywanych technologii.

Sam proces tworzenia – choć krótszy i tańszy niż w przypadku Androida – przebiega podobnie jak w przypadku projektów dla systemu dostarczanego przez Google. Produkty, które dostarczamy, to aplikacje mobilne dopracowane w najdrobniejszym detalu i równie drobiazgowo przetestowane. Wszystko po to, aby tworzone przez nas oprogramowanie stanowiło synonim niezawodności oraz prostej, bezpiecznej obsługi.

Projektując aplikacje na iOS, zwracamy szczególną uwagę na najnowsze trendy, nowinki technologiczne oraz działania konkurencji. Jednocześnie drobiazgowo analizujemy funkcjonalność oraz aspekty wizualne projektu, zgodnie ze standardami UX oraz UI. W jasno sprecyzowanym zakresie usług najważniejsze dla nas jest indywidualne podejście do każdego Klienta.

Ile trwa tworzenie aplikacji na iOS?

Wielką zaletą aplikacji na iOS jest krótszy czas potrzebny do opracowania koncepcji oraz jej wdrożenia. Dzięki temu, że oprogramowanie na urządzenia Apple wykorzystuje znacznie mniej kodu niż programy kontrolowane przez Androida, krótszy jest zarówno sam proces programowania, jak i faza testowania produktu. iOS wykorzystywany jest wyłącznie w zamkniętym ekosystemie Apple obejmującym urządzenia dostarczane przez jednego producenta. Wszystko to sprawia, że tworzenie software’u z naszą pomocą daje gwarancję idealnego dopasowania do wykorzystywanego przez użytkowników sprzętu.

Dedykowane aplikacje na systemy Apple’a mogą być również znacznie tańsze od tych przeznaczonych dla systemu Google’a. Proste produkty mogą być gotowe nawet w miesiąc, natomiast w przypadku bardziej złożonych projektów optymalny czas potrzebny do realizacji wszystkich etapów programowania i wdrażania wynosi od kilku do kilkunastu miesięcy.

Już dziś zamów dedykowaną aplikację!

Dostęp do milionów użytkowników korzystających z urządzeń Apple na całym świecie to główny argument przemawiający za tworzeniem mobilnej aplikacji obsługiwanej przez iOS. Aby zapewnić sobie dotarcie do szerokiego grona odbiorców, warto opracować dedykowany soft dla obu najpopularniejszych systemów operacyjnych.

Już dziś skorzystaj z usług tworzenia oprogramowania mobilnego i zyskaj prostą w obsłudze, funkcjonalną, w pełni bezpieczną aplikację na iOS. Zachęcamy do szybkiego kontaktu z nami drogą telefoniczną lub przez dedykowany formularz. Nasi specjaliści są dostępni dla Ciebie 24 godziny na dobę, a wszystko po to, abyś otrzymał zindywidualizowaną usługę zgodną z wszystkimi Twoimi oczekiwaniami.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.
Polityka prywatności