Programowanie aplikacji mobilnej na Android / iOS

Wykorzystaj potencjał, jaki dają aplikacje mobilne i rozwijaj swój biznes, docierając do milionów nowych klientów oraz użytkowników. Proponujemy w pełni indywidualne podejście projektowe, zachęcając do skorzystania z dedykowanej usługi programowania aplikacji mobilnych na iOS oraz Android. Urządzenia przenośne z miesiąca na miesiąc generują coraz większy procent ruchu internetowego. Skrojone na miarę Twojej marki oprogramowanie na smartfony i tablety może okazać się potężnym kołem zamachowym i zarazem kluczowym czynnikiem jej rozwoju.

Nasze aplikacja mobilne dla firm umożliwiają:

  • atrakcyjną prezentację oferty sprzedażowej,
  • docieranie do grup docelowych oraz ich rozszerzanie,
  • automatyzację procesów biznesowych,
  • dostarczanie użytkownikom mobilnym niezbędnych funkcjonalności,
  • zarządzanie firmą, sprzedażą lub promocją z poziomu smartfona.

Wysoka kultura obsługi, wiedza oraz indywidualne podejście i stały kontakt pozwalają nam programować aplikacje mobilne w najdrobniejszym detalu dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Aplikacje mobilne na iOS

Powierzając nam tworzenie aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, zyskujesz możliwość dotarcia do coraz szerszego grona użytkowników urządzeń marki Apple. Naszą domeną są projekty dopasowane w najdrobniejszym detalu, zoptymalizowane pod kątem zmieniających się wymogów i preferencji użytkowników. Platforma Apple dostarcza rozbudowaną gamę funkcjonalności. Zlecając nam programowanie aplikacji mobilnej na iOS wraz z wdrożeniem jej w App Store, masz szansę wykorzystać je wszystkie.

Aplikacje mobilne na Android

Zależy Ci na skutecznej komunikacji oraz dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców? Zleć stworzenie dedykowanej aplikacji na Androida i wykorzystaj potencjał systemu operacyjnego, z którego korzysta już ponad 2,5 miliarda użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie na platformę Google zapewni Twoim potencjalnym klientom nieograniczony dostęp do aplikacji z poziomu sklepu Google Play.

Proces tworzenia aplikacji mobilnych iOS / Android

Praca nad konceptem produktu

W pierwszej fazie nasz zespół szczegółowo dopracowuje projekt, identyfikując potrzeby grupy docelowej.

Analiza funkcjonalności

Na tym etapie planujemy rozwiązania, technologie oraz konsultujemy funkcje, jakie mogą pojawić się w Twojej aplikacji mobilnej.

Przygotowanie wizualizacji

Tworzymy projekty graficzne ekranów oraz makietę UX – w tym momencie projekt nabiera realnych kształtów.

Implementacja kodu

Etap programowania aplikacji mobilnej, który realizujemy ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb oraz opinii klienta.

Testowanie oprogramowania

Każda aplikacja mobilna iOS/Android jest przez nas szczegółowo testowana, w celu wychwycenia i eliminacji błędów.

Certyfikacja

Ostatni etap pracy nad programem obejmuje jego całościową ocenę, weryfikację pod kątem wymogów klienta, branżowych norm oraz przyjętych standardów.

Ile trwa programowanie aplikacji mobilnej?

Czas potrzebny do programowania aplikacji mobilnych na platformy iOS/Android w dużej mierze zależy od charakteru projektu. Na ostateczny termin, w którym oprogramowanie będzie gotowe do wdrożenia, wpływają m.in.: funkcjonalność systemu, objętość kodu czy długość trwania testów. Jednak zlecając nam programowanie aplikacji mobilnej, nie musisz obawiać się o opóźnienia. Wiemy, jak ważna w przypadku każdego projektu jest terminowość, dlatego do zobowiązujących nas deadline’ów podchodzimy z najwyższą starannością.

Już dziś skorzystaj z naszej oferty i zleć projektowanie oprogramowania mobilnego dla swojego biznesu! A jeśli nadal nie jesteś przekonany co do tego, czy aplikacja mobilna jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem lub masz dodatkowe pytania, zadaj je nam, wypełniając dedykowany formularz kontaktowy. Jesteśmy dostępni 24/7, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje aplikacja mobilna i uczyń z niej najważniejsze narzędzie w swojej firmie!

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.
Polityka prywatności